Dla inwestora

Oferta skierowana jest dla osób, które już inwestują lub chcą zainwestować w nieruchomość pod wynajem we Wrocławiu.

Inwestycje w gotowe mieszkania na wynajem z gwarantowaną stopą zwrotu 6%.

Kupujesz gotowe i wyposażone mieszkanie. W dniu aktu notarialnego podpisujesz wieloletnią umowę najmu ze Spółką 3QQ, która jest gwarantem płatności przez cały okres umowy ( w zależności od nieruchomości jest to okres 3-10 lat z możliwością przedłużenia ). Spółka przejmuje również cały ciężar związany z obsługa mieszkania, co powoduje, że przychód z inwestycji w gotowe mieszkanie na wynajem jest całkowicie pasywny.  

Możliwość finansowania: Gotówka i kredyt hipoteczny

Bariera wejścia: 210 tysięcy złotych  

 

Inwestowanie we flipy 

Użyczasz swojego kapitału, w celu kupienia nieruchomości, która zostanie odsprzedana z zyskiem na rynku. Zysk z każdego projektu dzielony jest pomiędzy dawcę kapitału oraz wykonawcę projektu.

Możliwość finansowania: Tylko gotówka

Bariera wejścia: 350 tysięcy złotych

Wyniki: 15 – 40 tysięcy złotych w maksymalnie 5 miesięcy ( ta kwota w całości dla Ciebie )

Zakup nieruchomości: Stale szukamy najciekawszych ofert, których ceny kształtują się znacznie poniżej średniej rynkowej, a kryteria spełniają nasze wymagania (rynek wtórny i pierwotny). Naszym Inwestorom proponujemy tylko takie mieszkania, które kupilibyśmy sami. Zorganizujemy prezentację najciekawszych propozycji i przeprowadzimy przez proces zakupu, z nami uzyskasz finansowanie na zakup nieruchomości wybierając najlepszą ofertę.

Remont i doposażenie: Zakupione mieszkanie musi zostać przygotowane do najmu. Zazwyczaj oznacza to wykończenie, odświeżenie lub doposażenie mieszkania. Przygotujemy mieszkanie do najmu, tak aby w krótkim czasie znalazło lokatorów. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami specjalistów, które wykończą/wyremontują mieszkanie w rzetelny i sprawny sposób.

Zarządzanie najmem: 3QQ poprzez przyjęcie w zarząd nieruchomości przejmuje na siebie większość czynności związanych z obsługą Twojej inwestycji:

  • wynajmowaniem
  • rozliczaniem najemców
  • monitorowaniem płatności
  • serwisowaniem wyposażenia
  • pilnowaniem przeglądów

Twoi Najemcy mają kontakt bezpośrednio z nami. Ty wykorzystujesz swój czas tak jak chcesz, a my dbamy o Twoją nieruchomość jak o swoją własną.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: