Dla właściciela

Profesjonalne zarządzanie nieruchomością to bezpieczeństwo, spokój i pewność, że Twoje interesy są we właściwych rękach. W trakcie, gdy Ty wykorzystujesz swój czas tak jak chcesz, my dbamy o Twoją nieruchomość jak o swoją własną. Zadbamy o wynajem, utrzymanie, niezbędne naprawy, terminowe opłacanie czynszu i innych należnych opłat oraz wszelkie kwestie, którymi Ty nie będziesz już zaprzątać sobie głowy. Wiemy, że biznesie trzeba umieć dopasować się do każdej sytuacji, dlatego stworzyliśmy dwie możliwości zarządzania najmem. Swobodnie możesz wybrać wygodniejszą dla Ciebie. 

 

1. Z gwarancją czynszu ( PODNAJEM ):

Wypracowaliśmy nowy model zarządzania najmem, w którym stroną umowy najmu mieszkania (Najemcą) jest bezpośrednio nasza firma. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli większych mieszkań (2 pokoje i więcej). Główne atuty tego rozwiązania to: 

 

Regularne i pewne płatności:

To nasza firma jest gwarantem regulowania wszelkich należności takich jak czynsz najmu i opłaty do wspólnoty/ spółdzielni. Ponadto jako najemca możemy we własnym zakresie zawierać umowy na dostarczanie do lokalu wszelkich mediów. Od tej pory zawsze czynsz będziesz otrzymywał na czas przez cały rok – niezależnie od sytuacji.

Długi okres najmu:

Umowę podpisujemy zawsze na czas określony minimum na 5 lat z możliwością przedłużenia na kolejny okres. Od tego momentu możesz ująć pewne przychody z najmu w swoim budżecie domowym/firmowym. 

Dbanie o stan lokalu:

Lokal będzie zamieszkiwany przez młode, pracujące i uczące się osoby, które przejdą przez nasz proces weryfikacji najemcy Po upływie określonego okresu najmu otrzymasz lokal w niepogorszonym stanie. Dokładnie weryfikujemy najemców co znacznie minimalizuje ryzyko potencjalnych zaniedbań. W przypadku zniszczeń, mieszkania nasz wykwalifikowany zespół dokona niezbędnych napraw i podejmie się odświeżenia/remontu lokalu. W trakcie trwania umowy dokonujemy niezbędnych, zarówno drobnych jak i poważniejszych napraw wyposażenia mieszkania. 

 

2. Stała miesięczna opłata ( ZARZĄDZANIE NAJMEM ):

Oferta skierowana do właścicieli mniejszych mieszkań, którzy nie mogą lub nie chcą samodzielnie zajmować się obsługą najemców. Pomożemy również zwiększyć dochodowość Twojej nieruchomości. 

 

Najważniejsze parametry usługi poniżej:

Profesjonalna promocja lokalu:

W ramach usługi zarządzania nieruchomościami otrzymasz opiekuna, który zrobi profesjonalne zdjęcia i stworzy pełną ofertę Twojej nieruchomości oraz zajmie się jej promocją. Od teraz to Twój opiekun będzie odpowiadał na pytania klientów i prezentował im nieruchomość. 

Weryfikacja najemcy:

Dbamy o to, aby współpraca przebiegała bezproblemowo, dlatego stworzyliśmy swój proces weryfikacji najemcy, który znacznie niweluje potencjalne problemy. Przeprowadzimy niezbędne negocjacje i przygotujemy wzór umowy, który będzie chronił interesy stron. 

Wydanie lokalu:

Przekażemy nieruchomość najemcy sporządzając przy tym pisemny protokół zdawczo-odbiorczy, w którym ujmiemy opis i dokumentację zdjęciową aktualnego stanu nieruchomości i stanów liczników. 

Bieżące zarządzanie:

Nie musisz się martwić regularnością opłat, drobnymi naprawami, czy kontrolą zużycia mediów. Zadbamy o to wszystko za Ciebie. Dwa razy do roku odwiedzimy Twoją nieruchomość, by sprawdzić jej stan i bieżącą eksploatację, a w razie awarii czy usterki wyślemy odpowiedni serwis.

Wynagrodzenie:

Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od wysokości Twojego przychodu, dlatego zależy nam, aby ograniczyć pustostany do minimum, a wysokość czynszu była na odpowiednim poziomie. Wysokość naszego wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z każdym właścicielem.

 

 

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: