Wrocław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
137 m2
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
1/5827/ODS

Opis nieruchomości

Drugi etap Osiedla Parkowego już w sprzedaży!

Przestronny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia.

Na powierzchnię (137m2) zabudowy przestrzeni składają się następujące pomieszczenia:

Parter:

Pokój dzienny 45,63m2

Kuchnia 9,97m2

Łazienka 3,66m2

Garaż 16,66m2

Piętro:

Pokój 16,11m2

Pokój 12,80m2

Pokój 12,91m2

Pokój

Korytarz 9,22m2

Garderoba 3,48m2

Łazienka 4,76m2

Łazienka 4,12m2

Balkon 8,67m2

SUMA: 137,09m2


O inwestycji:

Osiedle Parkowe to kompleks 21 domów w zielonej i spokojne dzielnicy Wrocławia Leśnica. Inwestycja stanowi propozycję, która z pewnością zadowoli zarówno rodziny z dziećmi jak i wszystkich lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pragnących zamieszkać we własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, bez konieczności wyprowadzania się poza granice miasta. Okolice ul. Pusteckiej to ostatnie takie tereny, gdzie Wrocławianie mogę zamieszkać bez obawy o hałas i „zapachy miasta” .

W drugim etapie sprzedaży Osiedla Parkowego posiadamy 11 lokali w zabudowie jednorodzinnej i szeregowej.

Na parterze każdego z lokali znajduje się duży, jasny salon z miejscem na kominek, osobna kuchnia, wc, hol oraz bezpośrednie wyjście na prywatny ogród przynależny do poszczególnych segmentów. Na piętrze przewidziano 4 wygodne sypialnie oraz przestronną łazienkę. Do każdego segmentu przynależy wiata garażowa lub garaż.

Bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom zapewnią drzwi antywłamaniowe, ogrodzenie posesji oraz ochrona 24h.

O lokalizacji:

Leśnica to dawne miasto, a obecnie dzielnica Wrocławia. Zabudowa Leśnicy, w znacznej części zabytkowa, zachowała małomiasteczkową skalę, formę i układ przestrzenny. Najważniejsze zabytki to Zamek, odbudowany w formie barokowej, otoczony oryginalnymi fortyfikacjami, z rozległym parkiem oraz XV-wieczny kościół św. Jadwigi.

Jest tu także kilka ciekawych obiektów związanych z techniką i przemysłem – elektrownia wodna w pobliskich Marszowicach, młyn nad Młynówką i wodociągowa wieża ciśnień, zlokalizowana w Lesie Mokrzańskim oraz Zamek na Wodzie.

Obwodnica Leśnicy:

W ramach inwestycji budowa obwodnicy Leśnicy, powstaną trzy drogi usprawniające komunikację.

Obwodnica Leśnicy - będzie to odcinek obwodnicy wschód - zachód, a także przecinająca go aleja Stabłowicka, przedłużenie ul. Fieldorfa (przy nowym szpitalu wojewódzkim). Gotową obwodnicą pojedziemy w połowie 2017 roku.

Droga połączy ul. Graniczną ze Średzką. Dzięki niej ruch tranzytowy przeniesie się na autostradową obwodnicę Wrocławia i odkorkuje wiecznie zapchaną ul. Średzką. Zmniejszy też ruch na ul. Kosmonautów i Lotniczej.

Obwodnica będzie miała 7,1 km długości.

Na całym odcinku ma tu być po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Ma mieć pięć skrzyżowań – z Trzmielowicką, Miodową, Piołunową, Osiniecką i Rdestową. Powstanie też most nad Bystrzycą, wiadukt nad bocznicą kolejową do lotniska oraz nad al. Stabłowicką.

Kontakt

3QQ Select

3QQ Select

Telefon:
71 307 33 99
Email:
biuro@3qq.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 3QQ Select Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 3QQ Select Sp. z o.o. z siedzibą przy Gagarina 14a/1, 54-620 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@3qq.pl… czytaj więcej