Gdańsk

ul. Lęborska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
76 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2019
Numer oferty
66/5827/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie przy ul. Lęborskiej w Gdańsku składające się z mieszkania dwupokojowego i dwóch kawalerek posiadających jedną księgę wieczystą o łącznej powierzchni 76,00 m2.

LOKALIZACJA:
Apartament znajduje się w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. W pobliżu dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych placówek handlowo-usługowych. Blisko Galerii Przymorze i stacji kolejowej Gdańsk Oliwa. Lokalizacja jest też doskonale skomunikowana wszystkimi środkami transportu komunikacji miejskiej. Blisko terenów zielonych i miejsc rekreacji.

Gotowe mieszkanie na wynajem z gwarantowaną stopą zwrotu. Jest to idealny model inwestowania w nieruchomości dla osób, które chcą zarabiać w oparciu o bezpieczne aktywo jakim jest mieszkanie na wynajem, jednocześnie nie tracąc czasu i środków na przygotowanie lokalu do wynajmu oraz jego bieżącą obsługę i promocję.

Mapa

Kontakt

3QQ PRO

3QQ PRO

Mobile:
71 307 33 99
Email:
biuro@3qq.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 3QQ Select | 3QQ PRO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest 3QQ Select | 3QQ PRO z siedzibą przy Gagarina 14a/1, 54-620 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@3qq.pl… czytaj więcej