Zarabianie na nieruchomościach a bycie przedsiębiorcą

Bycie przedsiębiorcą to bardzo czasochłonna ścieżka życiowa. Jak więc dodatkowo znaleźć czas na inwestycje w nieruchomości na wynajem? Nasz inwestor Grzegorz dzieli się historią swojej współpracy z 3QQ i tego, jak odpowiednie zorganizowanie wszystkich procesów pomaga mu uzyskać dochód z nieruchomości przy minimalnym wkładzie czasowym.

Znaczenie modelu biznesowego w inwestowaniu

Nawet doświadczony inwestor potrzebuje czasem inspiracji z zewnątrz, by w pełni wykorzystać potencjał swojego kapitału. Mariusz, jeden z naszych inwestorów opowiada o tym, jak model działania 3QQ przekonał go do zainwestowania z nami i jak ocenia tę współpracę po 2 latach naszych działań.

Jak skutecznie inwestować bez inwestowania czasu?

Zabezpieczenie swojego majątku i swojej przyszłości w nieruchomościach nie jest zarezerwowane tylko dla tych, którzy zdecydują się poświęcić temu dużą część swojego czasu. Jeden z naszych inwestorów, Bartek, dzieli się tym jak 3QQ pomaga mu w procedurach, formalnościach i zarządzaniu najmem, by zaoszczędzony czas mógł przeznaczyć dla siebie i rodziny.

Dochód pasywny z nieruchomości w praktyce

„To jest trochę jak z Yeti – każdy o tym mówi, ale nikt go nie widział” – tak nasz inwestor Michał opisuje poszukiwanie sposobu do osiągnięcia dochodu pasywnego zanim zdecydował się na współpracę z 3QQ. W krótkiej wypowiedzi wyjaśnia, co go przekonało do podjęcia współpracy i w jak wygląda wsparcie ze strony 3QQ z perspektywy osoby doświadczonej w świecie finansów.

Co motywuje początkującego inwestora?

Inwestować w nieruchomości można w celu zabezpieczenia majątku, zarabiania na wynajmie ale też jako zabezpieczenie swojej przyszłości. Szymon, jeden z naszych inwestorów mimo młodego wieku postanowił uczynić priorytet właśnie z tej ostatniej kwestii. W krótkiej wypowiedzi dzieli się tym, jak 3QQ pomaga mu w realizacji tego celu.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz do nas, a przedstawimy Ci jak możesz z nami zainwestować w sposób najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Pomożemy również we wszelkich formalnościach.

Skontaktuj się