Rekomendacje

"Polecam 3QQ. Obsługa najmu na najwyższym poziomie oraz super warunki."
Tomasz Marcinek

"Jestem właścicielką mieszkania, które od wielu lat wynajmuję. Niestety wiązało się to z wieloma problemami. Szukanie nowych najemców, pilnowanie obecnych. Wymagało to ode mnie sporo zaangażowania i czasu. O firmie 3QQ powiedziała mi moja znajoma. Początkowo obawiałam się oddać w obce ręce moje mieszkanie. Była to jednak najlepsza decyzja jaką podjęłam. Dziękuję firmie 3QQ za rozwianie moich wszystkich wątpliwości, za okazaną cierpliwość i przede wszystkim za profesjonalne zarządzanie moim mieszkaniem. Zyskałam czas i spokój, a to jest bezcenne. Dziękuję i szczerze polecam."
Agnieszka Grobelna

"Profesjonalne podejście, zdecydowanie polecam."
Rafał Gałka

"Razem z przyjaciółkami będziemy wynajmować trzy pokoje w jednym mieszkaniu. Jesteśmy bardzo zadowolone z działań Państwa firmy. Polecam serdecznie!"
Roksana Grodowska

"Jakość, wiedza, pełne zaangażowanie. Serdecznie polecam usługi 3QQ!"
Szymon Kosecki

"Razem z dziewczyną jesteśmy bardzo zadowoleni z rocznego wynajmu pokoju w mieszkaniu przy ulicy Powstańców Śląskich. Bardzo zadbane i nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w świetnej okolicy. Warunki umowy przejrzyste i jasne. Pomoc techniczna i księgowość na najwyższym poziomie. Polecam śmiało."
Mateusz Nikratowicz

"Jestem bardzo zadowolona z pokoju, które wynajmuje od 3qq. Bardzo dobra lokalizacja, pokój przytulny. Wszelkie niedogodności i problemy są rozwiązywane w trybie natychmiastowym. Serdecznie polecam tę firmę."
Sylwia Skowron

"Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście do klienta."
Tomasz Kaczyński

"Jestem właścicielką trzech inwestycji na terenie Wrocławia, jestem osobą pracującą ale przede wszystkim jestem mamą. Przez pewien czas z uwagi na dotychczasowe doświadczenia z konkurencyjnymi firmami osobiście zajmowałam się zarządzaniem inwestycjami jednak nadmiar obowiązków służbowo- prywatnych przerósł moje możliwości a doba stała się zbyt krótka… Stwierdziłam – do trzech razy sztuka. Poświęciłam wieczór aby skrupulatnie i rzetelnie podejść do tematu- prześledziłam fora, social media, strony www i co najważniejsze- wszelkie opinie, które są dla mnie punktem wyjścia do dalszych rozmów…Reasumując- zaczynaliśmy od jednej nieruchomości na tą chwilę firma 3QQ zarządza moimi 3 inwestycjami . Dotychczasowe puste słowa jakimi operują konkurencyjne firmy na swoich stronach www, będące wyłącznie sloganem czysto marketingowym znalazły poparcie w rzeczywistości. Firma 3QQ to faktyczne ,, profesjonalne zarządzanie nieruchomością to bezpieczeństwo, spokój i pewność, że Twoje interesy są we właściwych rękach’’. Dokładnie TAK! Jestem spokojna, nie martwię się o swoje interesy, nieruchomości są utrzymane w stanie perfekcyjnym, wynajmujący zadowoleni, a ja zyskałam spokój i to co najważniejsze w życiu czas dla najbliższych! Będę polecała zawsze i każdemu bo dzięki swojej rzetelności i ciężkiej pracy w 100 % zasłużyliście na taką rekomendację.
Dziękuję 3QQ"

Karolina Klimek

"Oglądałem wiele mieszkań na wynajem, firma 3QQ oferuje naprawdę przyjemne, ładnie urządzone mieszkania i pokoje. Polecam"
Tadeusz Wierzbicki

"Dopiero zaczęliśmy współpracę natomiast zarówno sama nieruchomość jest świetna jak i kontakt z firma 3QQ. Ludzie rzetelni, rozsądni i sympatyczni. Firma godna polecenia."
Jacek Lasoń

"Profesjonalizm i rzetelność w każdym calu. Gorąco polecam!"
Rafał Gonera

"Po prostu najlepsza w Polsce firma zajmująca się wynajmem nieruchomości."
Paweł Albrecht

"Bardzo profesjonalna i solidna firma! Ogromna łatwość w załatwianiu wszelkich formalności! Polecam w 100%"
Borys Czapka

"Pełen profesjonalizm jako doradca oraz jako partner biznesowy."
Dawid Worach

"Od 8 miesięcy wynajmuje pokój. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą 3QQ. Jeżeli mam jakikolwiek problem lub pytanie, zgłaszam się do właściciela i sprawa jest załatwiania. Najlepsze mieszkanie jakie do tej pory wynajmowalem we Wrocławiu. Polecam."
Krzysztof Grela

"Profesjonalna i rzetelna firma godna polecenia. Wynajmowany przeze mnie pokój bardzo ładny i miło urządzony. Zgłaszany jakikolwiek problem jest błyskawicznie rozwiązywany."
Janusz Lucima

"Polecam, wysoki standard pokoi i profesjonalna obsługa klienta."
Grzegorz Czajka

"Pełen profesjonalizm, mieszkania wykończone ze smakiem, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Polecam serdecznie"
Aleksandra Mazurkiewicz

"3QQ to jedna z najbardziej profesjonalnych firm na rynku nieruchomości. Szybki kontakt, wspaniali ludzie i jakość obsługi na najwyższym poziomie."
Rafał Brodowski

"Współpracujemy razem od samego początku, zawsze jest profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Polecam w 100%"
Kamil Cieplicki

"Polecam firmę 3QQ. Profesjonaliści w swojej dziedzinie. Piękne projekty oraz realizacje końcowe."
Michał Trzeciak

"Pełna fachowość, mieszkania o wysokim standardzie."
Łukasz Piątek

"Mega polecam 3QQ, super zorganizowanie, wszystko jasno, prosto i konkretnie!"
Beniamin Topa

"Firma godna polecenia. Rzetelne podejście do najemcy. Wysoki standard lokalu. Bardzo dobry kontakt i responsywność we wszelkich sprawach. Polecam!"
Karol Zieliński

"Wiarygodna firma, oferuje ładne mieszkanie w dobrym standardzie do wynajęcia od ręki, mili ludzie, przejrzysta umowa, polecam."
Przemek Kowalik

"Wzorowa jakość obsługi! Zadowolenie gwarantowane."
Patryk Kosik

"Pokój znaleźliśmy w błyskawicznym tempie. Wprowadziliśmy się już następnego dnia. Przestronność, wysoki standard i bardzo dobra lokalizacja. Najbardziej zaskoczyła nas prawdziwa zgodność świetnych zdjęć w ofercie z tym, co zobaczyliśmy w rzeczywistości.Szybki i bezproblemowy kontakt z Panem Kamilem tylko upewnił nas w tym, że podjęliśmy dobrą decyzję.
Polecam. Naprawdę warto."

Piotr Skała Gajda

"Pokój bardzo ładny, słoneczny. Mieszkanie świeżo wyremontowane. Styl bardzo prosty i funkcjonalny. Bardzo mi się podoba. W porównaniu z wcześniej wynajmowanym mieszkaniem standard bardzo wysoki.Właściciele mieszkania bardzo troszczą się o wynajmujących. Bardzo polecam współpracę z firmą 3QQ."
Aleksandra Ciesielska

"Wynajmuję pokój za pośrednictwem 3QQ i jestem zadowolony. Szybka pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Dbają o wynajmujących."
Sebastian Kurek

"Bardzo profesjonalna i solidna firma! Ogromna łatwość w załatwianiu wszelkich formalności! Polecam w 100 %"
Borys Czapka

"Super warunki wynajmu, firma godna polecenia."
Daria Rutkowska

"Wysoki standard, świetna komunikacja, jasno i przejrzyście sporządzona umowa. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam 3QQQ – pełen profesjonalizm!"
Marta Janiszewska

"Profesjonalizm w każdym calu! Od początku jasne warunki najmu, bardzo przyjemny i nowoczesny standard wszystkich pokoi. Zdecydowanie polecam!"
Ania Kulczycka

"Zdecydowanie polecam, pełny profesjonalizm."
Kamil Wrotniak

"Najwyższe standardy i w pełni profesjonalne podejście."
Patryk Polewczak

"3QQ to bez wątpienia lider w swojej branży. Bardzo profesjonalne, wysokiej jakości usługi. Polecam wszystkim."
Marcin Kapuściński

"Światowej klasy usługi i pełny profesjonalizm!"
Grzegorz Pluta

"Świetny kontakt, jasne zasady współpracy, świetne podejście do klienta."
Marta Wróbel

"Polecam usługi 3QQ bo profesjonalne podejście do klienta jest bezcenne."
Małgorzata Kula

"Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Godni zaufania i rzetelni ludzie."
Tomasz Kucharczyk

"Usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do klienta. Wspaniali ludzie!"
Paweł Sobolewski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: