Posłuchaj opinii naszych inwestorów

„Nie byłem nawet na tej nieruchomości. Nie było takiej potrzeby, żebym ja tam pojechał, zobaczył jak to wygląda, ponieważ firma 3QQ całkowicie się wszystkim zajmuje. Nie jestem tam potrzebny, co więcej, nie chcę być tam potrzebny i to mnie cieszy, że wygląda to w ten sposób. „

Mateusz Dziekoński | analityk

„To mieszkanie, czy nieruchomość czy cokolwiek u nich tam kupujesz, jest twoje. Oni tylko tym zarządzają. Albo AŻ”

Elżbieta Pohl-Duczmal | właścicielka Hotel Spa Wieniawa

„Zrozumiałem, że to są osoby, z którymi chcę współpracować, że to jest firma która to co mówi, to robi. I dzięki temu też mogę swój majątek zacząć budować razem z nimi.”

Mateusz Lip | doradca kredytowy, właściciel Invest Mind

„Wiemy już z naszych doświadczeń, że innowacyjne narzędzia wdrażane przez 3QQ pomogą im zachować poziom usług, albo nawet poprawić poziom usług przez automatyzację, zachowując koszty (…) dzięki temu 3QQ będzie bardzo konkurencyjne, zachowując świetną jakość usług.”

Piotr Ziętara | właściciel Pepe Housing / Flater / System Obsługi Najmu

„Wiedzieliśmy o tym, że jest to duża inwestycja (…). Tym bardziej cieszę się, że przechodziłem ją z takimi osobami, które pomogły mi zrozumieć cały ten proces, zajęły się nim i tak naprawdę zdjęły mi jeden wielki problem przez 4 miesiące z głowy.”

Grzegorz Brzozowski | prezes grupy finansowej ECF sp. z o.o.  oraz Flip Invest sp. z o.o.

„Mimo tego, że firma jest coraz większa, obsługują mnie tak samo dobrze jak na samym początku. Mam bezpośredni kontakt z właścicielami firmy i odpowiadają na każde moje wątpliwości, których nota bene mam coraz mniej.”

Mariusz Bielak | inwestor

„De facto jedynym moim zmartwieniem jest sprawdzenie konta bankowego raz w miesiącu i upewnienie się, że kwota na którą się umówiliśmy wpada na konto.”

Bartosz Chmielewski | manager

„W zasadzie 15 lat zajmuję się branżą kredytową i ogólnie finansową, więc wiem jak udzielać kredytów hipotecznych. Natomiast to, co spotkało mnie tutaj przerosło moje oczekiwania.”

Michał Kowalczyk | dyrektor sprzedaży

Jesteś zainteresowany współpracą z nami lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz do nas, a przedstawimy Ci jak możesz z nami zainwestować w sposób najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Pomożemy również we wszelkich formalnościach.

Skontaktuj się